12 Ağustos 2012

Yaş İlerledi ...

Eyyy gidi hayat su gibi akıp gidiyorsun.Daha 28'zimdeyim ama zamanın acımasızlığını yavaş yavaş anlar oldum.Bugün burdayız  yarın nerdeyiz Allah bilir...Tvleri açmak bile boş geliyor, ya şehit haberi yada ölüm...Allahım ölen askerlerimizin ailelerine sabır versin evlat kaybetmek çok acı:(Neyse yazarakta tekrar tekrar üzülmek istemiyorum ama Rabbim görüyor o büyük...!

Neyse zaman dedimde fotoraflara bakıyorum öyle anlıyorum büyüdüğümü:)Yaşımı sorduklarında 22 diyesim var hahahahahahha:)))ufaltım kendimi cebime koyucam:)Valla yaşla ilgili sorunum yok:) Beynim o sayıyı kabullenmiş:D28doldu mayısta dolu dolu 29zum.Allah ömür versin daha yolun başındayız :)Çocukken 30yaş yaşlı gelirdi:)Şimdi aaaaaaa ne yaşlısı canım hayatın baharı:)(İçimdeki ses :heeee ne baharı yavaş yavaş çizgiler derinleşiyor)Eeee artık krem kullanmak şart oldu belki geç kaldık ama zararın neresınden dönersek kardır:)Şimdi hanımlar bana krem öneri olanlar lütfen yazsın:)Haydi bakalım bekliyorum:)


Allah ömür verirse bi 10 sene sonraki halimi yanlarına eklicem:)))

10 yorum:

Kırmızı Evin Cadısı dedi ki...

Aynı güzellik hiç değişmemişsin,eminim bir 10 sene sonra daha da güzelleşeceksin:)

Nani'nin Günlüğü dedi ki...

canım benim çoook teşekkür ederim :)inşAllah:D

Düş Kızı dedi ki...

Bence de hiç değişmemişsin, aynı kalmış siman :)
Televizyon konusunda katılıyorum. Ben de izlemiyorum artık... Arabada bazen radyoda haberlere denk geliyorum ama yemin ederim ruhum daralıyor kötü kötü haberler duydukça...
30 yaş, yaşlı mı? Haha! Hiç de değil! ;)
Dediğin gibi, hayatın ortası, baharı! :)

~♡ηυяѕαℓкιмι™ dedi ki...

29 dasın ama hala çok güzelsin canım :) MaşaALLAH.

ümmüabdullah dedi ki...

maşaallah maşaallah ..Rabbim nazarlardan korusun inşaallah..:) bence gittikçe güzelleşiyorsun haberin olsun:) Allah yüzündeki ve gönlündeki güzelliği bozmasın,tebessümün baki kalsın inşaallah..nedendir bilinmez belki sana ufak tefek birkaç yorum yazdım ama şu anda çok yakınımmişsin gibi hissetmekteyim ve uzun yazasım var.hadi akalım hayırlısı.:)ben şahsen senin tam 10 sene sonraki yaşındayım ama kimse beni o yaşta görmüyor çünkü göstermiyorum. sürekli kullandığım kremde yok. ..kullansam istemeye gelecekler diye korkuyorum 3 çocuktan sonra....:P içindeki çocuğu sakın küstürme canım o vakit hem genç, hep mutlu olacaksın inşaallah. abla tavsiyesi ama alan gibi göstermiyorum onuda belirteyim..yani bana ala demek zorunda değilsin :P .:) öpüyorum o güzel yanaklardan ve kadir gecesinin sırrına vakıf olanlardan olmanı temenni ediyorum... ve tabiiki benide dualarında unutmamanı...

A.O Bolat dedi ki...

Allah uzun ömürler versin hepimiz görelim o güzel günleri :)

balböcükleri dedi ki...

yaş ilerledikçe dahada güzel oluyorsun sen.şarap gibi diyecekler demekki sana:) bende 30 oldum şimdi 40 bana hiç yaşlı gelmiyor:)

BERIL dedi ki...

Merhaba, blog unuzu çok beğendim ve sizi "blogger anneleri" nden buldum "bi siteye katıl" butonundan takipçi olmak istiyorum. Sizi de kendi blog umda takipçi olmaya beklerim :)

http://momsblognote.blogspot.com/

Hayal Kahvem dedi ki...

Nani, bir tanıdığım var. Evlendiklerinden beri her yıl aynı pozu vererek fotoğraf çektirmişler. Sonra çocukları olmuş tabii. Onları da aralarına katarak her yıl fotoğraf çektirmeyi sürdürmüşler. Koca bir albüm olmuş. Çok hoşuma gitmişti biliyor musunuz? Resmen aile belgeseli olmuş. Yüz ifadeleri o günkü ruh durumlarını da yansıtıyordu tabii. Ya giyimler...
Fotoğraf endüstrisindeki gelişmeler. Yaşlılık vaziyetlerini hiç bahis konusu etmek istemiyorum. O doğal bir vaziyet çünkü. Asıl dikkatimi çeken yıl be yıl insan hayatındaki diğer değişikler:)

Misal sizin iki fotoğrafınıza bakalım.Müşterek olan ve değişen neler var bi bakalım:))

Yooo. Ben burada durayım. Yorum ana yazıyı geçecek. Hımm... İyisi mi ben hemen kaçayım:))

Nani'nin Günlüğü dedi ki...

valla ellerine sağlık:)Acı gerçekleri duysam iyi olur :)kaçma beeeee duymak isterim :))
Yalnız fotoraf olayı harıkaymış:)